Bayilik Veren Firmalar

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları 2022

Tavuk Dünyası son zamanlarda popüler hale geldi. Tavuk Dünyası bayilik şartları neler? Aylık ne kadar oluyor? Franchise bedeli ne kadar? Tarzında bir çok soru, girişimciler tarafından araştırmaya başlatılmaya başlandı. Bizler de bu konular hakkında bilgiler verir.

Üniversite Tavuk çok fazla seviliyor. Bunu fark eden ve bu alana yatırım yapmak isteyen TD Gıda Hizmetleri, tatbikat uygulamaları “Tavuk Dünyası” adıyla, sektöre girdiler. İçinde marka bilincinin içinde ile birlikte bir çok girişimci bu yılı satın almak ister. Bunun için de ”Tavuk Dünyası” markasının adı satmaya başladı.

Açılışının 2 yıl boyunca muhafaza etmek için 70 adet saklama bölmesi açıldı. Şu anda ise bu sayı arttı.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları Neler? Bayiliği Nasıl Alınır?

Aşağıda yönlendirmeye yönlendirmek. Başvuru formülünü karşınıza geleceksiniz. Sizlerden doldurmanız istenen soru olacaktır. Tüm bilgileri doldurduktan sonra, uygun fiyatlar, size geri dönüş sağlayacaklardır.

Tavuk Dünyası İnsan Kaynaklarının Açıklamaları

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha sahip olma isteğine sahip olmak sahip olmak, onda iş dünyasında deneyim kazanabilecek tüm zamanını sahip olmak, Tavuk dünyasını değerlendirebilecek durumda olmak, Tavuk dünyasını satın almak için gerekli olan araçlarda sahip olunacak bayi adaylarımızda aradığımız olan yeteneklerdedir.

Franchise Verme Süreci

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma ile yapılacak ilk görüşme yapılır. Varsa adaya gidilecek fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve adayların uygun durumda olması durumunda proje çizilir. sonrasında mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve Tavuk Dünyası yönlendirilir. Açılışa kadar kontrol sürecindeki aşama Tavuk Dünyası tarafından desteklenir ve yönlendirilir.

Türkiyede hiç bir insan okuyucusu bayilik verilmemektedir.
Her şehir için bayilik almaktayız.

Kaynak: http://www.tavukdunyasi.com/franchise

Tavuk Dünyası Franchise Ücreti / Bedeli

Bayiliğinin açılacağı yere, şehre ve büyüklüğe göre franchise yardımı yardımları. Her yıl belirli oranda bu ücrete zam yapılmaktadır. Bu gelecek zamlar ile birlikte ücrette olacak. Ortalama 300 ila 500 bin TL arasında bir ücretten istenecektir. Yapmış bu yatırım sadece isim hakkı içindir. Diğer masraflar kapsamında değil. Tabi net olarak bu ücretin ne kadar düşünülmesi için bayilik almanız gerekir. sonra başvurunuz onaylandığında iş sunmanız gerekiyor ve bu franchise bedeli net olarak belirlenebilir.

Tavuk Dünyası aylık kazanç olarak net bir miktar söyleyemez. Ancak bu isim sayesinde hazırda müşteri kitlesi sunacaktır. Aylık talep edebilmesi için bir hedefin hedefine yönelik ki tüm kampanyal olabilir.

Tavuk Dünyası iletişim bilgileri

Başvuru formu için tıklayın.

telefon :02163991780
e-posta : info@tavukdunyasi.com
: tavukdunyasi.com

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top