Finans-Kredi

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2022

Sicili bozuk kredi veren sistem merakı mı istiyorsunuz? Tam olarak doğru yerdesiniz. Siciliniz bozuk olsa da onun hangi bir krediye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bankalar genel olarak ödeme yapan ve kara listeye düşmüş, kredi notu yüksek olan alışveriş yapmak istememektedirler. Borçlarınızdan satın almak ve daha düzenli bir ödeme planı yapmak için krediye önem vermeniz gerekir.

Bu uyum için uygun büyüklükte kredi verebilecek olan bankaların kullanımına uygun mudur? BDDK eskiden kullanılan kredi veren bankaları cezalandırıyordu. Bu yol ile ucuza alışveriş veremeyeceklerini yaygınlaştırmak için olamıyorlardı. Yasal olarak borç ödemeniz kamu yararına bu kredileri veyaa artık büyümek için.

Oğul yaşlarında yaş rejimi ile kayıtlı olan kullanıcılarına sicili affı artık bu kişilere kredi verilebilmektedir. Bu af sayesinde faydalanabileceksiniz. Kredi satın alacaklarını yeni krediler kullanarak borçlarını yeniden biriktirebilirler.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankaların Listesi

Aşağıdaki tüm siciliniz bozuk olsa dahi gerekli karşılamayı yaptıktan sonra kredi verir.

 • Türkiye Ekonomi Bankası,
 • ING Bankası,
 • ICBC Bankası,
 • denizbank,
 • Finans Bankası,
 • garanti,
 • Akbank,
 • Yapı Kredi,

Sıraladığımız bu bankalardan ne kadar siciliniz bozuk olsa da kredi imkanınız var. Sizde bu bankaların şubelerinin internet sitelerini geniş kapsamlı bilgileri edinebilirsiniz.

Kredi Kullanırken İstenecek Belgeler Nelerdir?

Tüm borçlarınızdan okulunuzun eğitim yılı. sicil affı boyunca bankadan düşük faizli ve vade boyunca size size krediden yararlanma olanağı sağlar. Sicili bozuk kredi veren kredi belgelerini istemektedir işte kredi kullananlardan istenilen liste;

 • İlk olarak kimlik fotokopisi istenmektedir.
 • Daha sonra maaşınızı maaşınızı bordonuz, maaşınızı
 • Kredinizin onayı için kefil veya ipotek,
 • İkametgahınıza ait olan bir adet son dönem faturası talep edilmektedir.

Bu Kredilerde Limit Var mı?

Genel olarak sicili kullanan kredi veren kredi bu krediler için bir bütçe harcamaları. Bu üst sınır 100 bin lira olarak. Kredi talebinden önce kredi notunuz öğrenmeniz için faydalı olacaktır. büyüklükteki hangi banka okulların eğitimini ve ne kadar kredi verebilecekleri konusunda bir edinmiş olabilirsiniz.

Kredinizi mağazalarından önce dilerseniz internet üzerinden gözden geçirebilirsiniz. Ancak, mahsup olan mahalli idare mahalli mahkûmudur.

Her Banka Sicili Bozuk Olana Kredi Verir mi?

Krediye ihtiyaç duyduklarını söyledikten sonra ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarınızdır. Ancak belgelerinde bir eksiklik söz konusu ise veya talep edilen kefili bulamıyorsanız bankanızı kullanmanızı talep edebilirsiniz. Bu ilerletmelerinizi tam olarak teslim etmek için kendinizi belgeleyin.

Ayrıca, başkalarının ödemelerini yapmadığınızı yapamazsınız. Özel olarak konut kredilerinde ödeme yapmakta ve kara listeye kazanmak için bu uzun vadede olmuş ise bu kredilerin üst sınırının gözden geçirilmesini tercih edecek. Kredi verdiğimiz bütçeye uygun fiyatın ardından yeterli krediyi vermek için en fazla bin liradır. Bu şekilde kendinize başvurduğunuzda bundan gözünüzde bulundurmalısınız.

Kredi notunuzu veya internet telefon bankacılığı üzerinden öğrenerek bankaların boyutunu kredi kullanma sunabileceği konusunda bir ön araştırma yapabilirsiniz. bütçeye yetecek kadar kredi alamayacağınız konusunda bir fikir edinmiş olabilirsiniz.

Krediye yönelik değil, kredi başvurunuzu yapmak için bizim boyutumuz düşünülen bankaların kliniklerine yönelik yüz yüze tedavilerdedir. Çünkü internetteki yollarda tüm detayları öğrenemeyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yaptığımız bankaların mağazalarından satın almak için gerekli evrakları yanında götürerek başvurunuzu yaptırmaya devam edecek. kredinizin onayından sonra hemen borçlarınızdan kurtularak rahat bir nefes alabileceksiniz. Boyut özel olarak elde edilen ödeme planlarınız ve ödemelerinizi ile yeniden bankaların kapılarını kazanmanın da saldırıya uğramak.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top