Bayilik Veren Firmalar

Özsüt Bayilik Şartları, Özsüt Franchising Bedeli 2022

Özsüt bayiliğini bir çok hayali üyemiz. Bir çok vatandaşımız artık kendi hayallerim peşinde koşmak. Çoğumuz illa ki kendi iş yerimizi düşünmelerini bir kez olsun kurmuşuzdur. Bu hayallerinizi artık satın alan bayilik veren sizlerden daha fazla kolaylaştı.

Bu bayilik yazımızda Özsüt’ü ele alıyoruz. Cafe bayiliği kurmak yeni bir temel isteyenler yazımızı okusunlar. Bu görünümden, cafecilik sektöründe bir numara olan, sunulanlardan, müşterilerden ile çok fazla gören Özsüt bayilik alma hakkında bilgi hakkında bilgi veriyor. İlk önce küçüktan da olsa Özsüt’ü size tanıtalım.

Firmanın franchising bedeli çok fazla soruluyor. Bu bedel sürekli olarak değişebilmektedir. En doğru bilgiler bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Firmayı Tanıyalım

Özsüt hizmetine 1938 yılında İzmir’in Kemeraltı’nda küçük bir dükkan ile kafe oluşturma giriş yapmış. Kısa yanında sunmuş olduğu hizmet ile adı bir çok kullanıcıyı tanıtmıştır. Büyümeye yönelik ürün artırmaya başlar. Türkiye de günlük makarna yapan tek firma diyebiliriz. Kahve sektöründe ilk atan firma ilk kez eskitir.

Bu ilkler sayesinde daha fazla bir potansiyele sahip olmuştur. Özsüt’ün çok fazla tutulmanın ardından İzmir’de başka cafeler yayından sonra İstanbul ve Ankara’da daha fazla da fazla unvana sahip olur. Daha sonra ise tüm Türkiye açısına yayılmıştır. Artık hemen hemen onun ilde Özsüt bulunmaktadır. Farkettiysen hiç gece uçsuz bucaksız bulmak biraz zor bir durum olacak. Marka adından hiç bir Özsüt cafesi boş kalmamaktadır.

Özsüt Bayilik Almanın Avantajları

Özsüt’ün size en büyük onayı sahip olduğu kitlesi olacaktır. Geniş ürün hizmeti ile çok güvenlik sağlıyor. Gelen müşteri eşyaları bulabiliyor. Fazla çeşitliliğin olması büyük avantajdır. Çeşitli kahveler, çeşitli dondurmalar bir çok farklı ürün.

 • marka prestiji,
 • Hazır Kişi kitlesi,
 • Bayilik sürecinden destek,
 • mezunudur,

Bayilik Alma Şartları Neler?

Özsüt’ün sitelerinden kullanımla ile kullanım öncesi hazırlıklara başlamak için:

 • Sözleşmeler sözleşmeler 10 yapılmaktadır.
 • İsim hakkı hakkı: Konsept ve Fırın menüsü 50.000 USD + KDV olarak anılacaktır.
 • Cafenin yapılacak yatırım potansiyeline göre projelendirilmektedir.
 • Kazandığınız ücretlerde belirli bir miktar miktarı Özs’e verilir.

Özsüt Bayilik Aldığınızda Yapmış Olduğu Yardımlar

 • Pazarlama konusunda ve kamuoyuna yönelik eğitimler veriyor.
 • Lojistik ve satın alma konusunda yardım ediyor.
 • İnsan kaynakları konusunda yardım ediyor.
 • Kalite kontrolü sağlama konusunda yardım ediyor.
 • Kafenizin reklamı konusunda yardım ediyor.

Bayi olmak için özsüt üyeliğiniz olması gerekiyor. Daha sonra sitede bulunan özsüt bayilikde dolduruyorsunuz. Dünyaya dönüşümüz olacak. Diğer bayilik alma konusunda sitemizi takip edin.

İletişim Bilgileri

TP Gıda San. ve Tic. OLARAK.
Ulucak Köyü Organize San. Blg. Atatürk Mah. Ankara Asfaltı No:51 Kemalpaşa / İzmir

Telefon: 0 232 877 00 11
Faks: 0 232 877 00 12
Mail: iletisim@ozsut.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 11 10

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top