İnternetten Para Kazanma

Kripto Paralar İle Nasıl Para Kazanılır? (Al-Sat Yapmak ya da Uzun Vade)

Son haftalarda popüler olan hale gelen kripto paralara bir insanımız merak salmış durumda. Kripto paralar ile para arasında olması gerekenlerin olması gerektiği gibi olur. Al-sat planlaması veya uzun vadeli kazanımlar hakkında ayrıntılı açıklamalar.

Kripto paradan para kazanmak konusu Bitcoin’in donanım bilgisi ile bir merak yarattı. Bitcoin 42.000 dolar seviyelerine ulaşarak kendi rekorunu kırın. Biz bu yazımızı yazdığımızda ise (11 Ocak 2021) günde 10 bin dolar düşerek 31, 32 bin dolar civarlarına göre değişiklik gösteriyor. Bir Günde %30 gerileme yaptı. Yani çok iyi gibi kaybettirme zenginleşebilecek durumda. Bu yöndeki inceliklerini öğrenerek fayda var. Ben de bu araçla ilgili olan bir kişi olarak dikkat çekmek hakkında en ince bilgilerine kadar aktaracağım. İnternetten para kazanma yollarından biri de bu iştir.

İlk olarak kripto para alımını ve alımını yapmak için yapmanız gerekenlerden bahsetmeden bu sürerken nelere dikkat etmekten ve nelerden bahsetmek için plan yapmayın.

Kripto Para Alımı Satımı İçin İzlenmesi Gereken Yol Haritası

1- Kripto alım satımı için ”Kripto borsası” olan uygulamalara kayıt olmak

Kripto parak almak için bu işi yapan borsalara üye olmanız gerekiyor. İndirim Türk uygulamaları bulunuyor ama ben size Tavsiye etmiyorum. Son zamanlardaki bu Türk borsalarından çok şikayetçiler. Ani satın alımlarda, kendilerini tercih eden kişilerdir. Bu artan Türk borsalarını önermiyorum. Yabancı borsalar bu işte daha iyiler. Size önerebileceğim bir borsa ise; Binance’dir. Binance’yi araştırarak biraz bilgi sahibi başlangıç ​​sonra başlayınza Google Play’den indirin. Aşağıya Binance’ye nasıl kayıt yapılır, hesap yapılır ve alım satım yapmak için başvuruda bulunmak için örnek bırakıyorum. İzleyerek.

Mobil kullanımı merak etmek için

2- Kripto paralar hakkında bilgi toplamalısınız

Her kripto paranın oluşturulma amacı bulunuyor. Hiçbiri sebepsiz ortaya çıkmamışlar. tesislerde bulunuyor. 100’lük kripto para bulunuyorsa, hepsi hakkında bilgi sahibi olamasanız dahi en popülerleri hakkında genel bilgi sahibi olmanızda fayda olacaktır.

Bazı kripto paraların hedefinde ve çok iyi uzun vadede yavaşta olsa iyi gelebiliyorlar. Bu yatırım yatırımları için uzun vadede iyi para kazanabiliyorlar. Kripto paralar sadece Bitcoin’den oluşmuyor. Bitcoin harici diğer coinlerin hepsine altcoin denilmektedir. Yüzlerce altcoin bulunmaktadır. En popüler en ilk 5’e atıp, projelendirmesiniz.

Bu madeni paraları araştırmak gerekiyor. Madeni paralar inşa edilmek için düşünülmesi gerekiyor:

  • Madeni para çıkış tarihi
  • Çıktığındaki ücreti ve şu anki ücret karşılaştırması
  • madeni para birimi
  • madeni para yoğunluğu
  • Madeni para (Ne zaman olmuş, ne zaman çıkmış?)

Grafik değerlendirmesini iyi durumda. Bazı madeni paralar var ki üzerinden bu yana fiyatları hala aynı veya kullanımı. Bunlar zaman zamanları ve zaman zaman düşerler. Daha çok sat yapmak için tercih edilirler. Bunu için için görsellerinize bakmanız gerekiyor. İnternette parası için grafiklerine izin veren siteler var.

3- Uygulama üzerinde geliştirmeler yapacaksınız

Öğrenirken yeni indirdiğiniz için ve doğrudan olarak çok para atıp bu işe girerseniz girersiniz. Uygulamaya alışmak için küçük miktarlar ile satarak sistemi öğrenmeye çalışmalısınız. Bu durumu bir futbol maçına çıkmadan önce antrenmana benzetebilirsiniz.

Yabancı borsalara kredi kartınızla veya araçlardan çocuklar için okuyabilir. Kredi kartında %3, %4’lük bir komisyon alınıyor. Ben alışveriş Papara uygulamasına atıyorum da Binance uygulamasına aktarıyorum. Paparaya attığınız parada olmuyor. Papara’dan Binance’ye iyilikda %1’lik komisyon alınıyor Benim eğitimim en az komisyonlu şekilde para yolu bu. Diğer yollardan alınan komisyonlar daha fazladır. Papara hesabında kredi kartınızdan Papara’ya, Papara’dan da Binance uygulamasına TL bazında para yapabilirsiniz.

Dikkat: Papara kendi adınıza mahal olacaksa göndereceğiniz kredi kartınızın boyutuna sahip olmanız gerekir. Paranız Papara’ya geçmez. Para indiriminde iyi okuduktan sonra gündemde. Öncesinde küçük miktarlar gönderebilirsiniz. Parayı nasıl eklemek için aşağıya indirmek istiyorum.

Evet arkadaşlar tüm bu eğitimden sonra para yatırdığınız paralarla bir kripto para kazanabilirsiniz. Asıl iş başlıyor. Kripto para satın alırken nelere dikkat çekmek gerekiyor şimdi de onlara göz atalım.

Kripto Para Alım Satım Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

1- tüketimden zevk almayı öğrenmekten zevk almayın

Burada en önemli konu hakim olmak. pazarında ilk açmanız size çok anlamına gelir. ilgi konusu olabilir. gereğinin yerine geçebilmeniz için. Satın almakla ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. da videolar için öneride bulunmak için yine de internette gezinmek için kullanacağınız uygulamalar hakkında daha fazla olumlu yönlendirme yapmak için.

2- İlk olarak küçük biçimlerle oturun

almak için satın almak ve satın almak için eğitim almanız ve deneyimlemeniz gerekiyor. Aktardığınız küçük paralar ile “eski paralar” alıp satarak, alım satımı öğreneceksiniz. Direkt olarak büyük biçimlerle bir şeyler verilecekn. Önceleri iş yapacaksınız.

3- Hedefinizi belirleyin

Bazı insanlar için biraz uzun plan yapmak istiyor. hangi yöntemle para kazanmayı elde etmeyi karar ver. Çünkü bu duruma göre birlikte düzenlenir. Bazı madeni paralar 1 yıldır devam etmektedir. Bazılarının son 1 yıldır fiyatı. Yıl içinde iniş çıkışları olmuştur bu madeni paralar satılmak için uygun bir madeni paradır. Bu madeni parayı alıp uzun beklemenin pek bir denemeyi deneyin.

4- Grafik olarak değerlendirin

Coinlerde grafik değerlendirmesi çok önemlidir. Coinin hazırlıksız kadar olanni incelemelisiniz. Tabi en çok önemli olan parçalar ise son bir yıl ve oğul aylardır. Gelecek hakkında tahminde bulunabilmeniz için yakın geçmişe bakmamanız gerekiyor.

Eğer uzun vadelilerde ve son yıldaki yıllık aylara bakmanız gerekiyor. Düzgün şekilde görünüyorsanız bu para uzun vadeli olacaktır. Eğer çok fazla fazla inişli çıkışlıysa ve son bir yıl veya son 6 ayı ortalaması hemen aynı kısa vadeli iş yapmak için yapılacak şey. Tabi sadece grafiğe bakarak uzun vadede “mi veya al sat bu parayla “mi diye kesin karar vermek doğru olmaz. Bunlar sadece tahminde bulunmanıza yardımcı olacaktır.

5- Zirve yapmış bir parayı almayın

İnsanları hayata geçirmiş coinleri alırlar. Koşan ata binmek büyük risktir. Bitcoin 42 bin arabaya bindirmek için birçok yere para yatırdılar. Yatırılan paranın büyük kısmı oldu. Zirveden bir coine olmaktan büyük risktir. Artık o riskli bir okula götürmek beden eğitimi eğitimi.

6- Stop limit koymadan yapmayın

Coinlerin sağı solu belli olmaz. Bir Günde %100 artabildiği gibi %100 düşebilmektedir. Stop limitini azaltabilirsiniz. fiyatına 100 dolar olan bir madeni para hemen stop limiti çarpmadan sahneniz ver başına. Teslimiyet coin 90 ABD’de hayata geçecektir. Stop limiti daha iyimizi canlandırmanız için gösterimi izlemenizi tavsiye.

7- Büyük biçimlerle madeni parayı almayın

Bu bir risktir. Bu işlerde kazananlar gibiler de çok fazla. Bu durumda nihai olarak sizi etkilemeyeceğiniz bu işlere girerseniz, herhangi bir durumda pek fazla üzülmezsiniz. Büyük ürünlerden sevkedilirseniz paranızdan arındırılır. Moraliniz bozulur. Bu artan bu tarz işlere çok fazla yatırım yapmayın. İleride ne şekilde kabul edilebilirlik konusunda herhangi bir zaman tahmin edilemez.

8- Aç gözlü olmayın

Aldığınız bir şeyden veya %5 %10 olsa dahi kârınızı kullanın. Aç gözlü olanlar bu işte hevesliler. Aldığınız fiyata 100 dolar olsun bu 120’ye çıkarsa size iyi derecede kazandırmış olacak. Bununla birlikte, insanlara yönelik olacak şekilde kendinizi daha fazla kazanamayacaksınız. Bir parça eski unutulur ve bir kısmı biraz bozulur. Aç olmadan küçükta kâr alsanız ben satmanızı tercih etmek için olacaktır.

Ayrıca bu konular hakkında bizim anlattıklarımız, internette bulunan bu konuyla ilgili her şeyle ilgili videoları izleyip bilgi darağacınızı genişletmenizi.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top