Girişimcilik

Girişimcilik Bilgi Hizmetleri

Bir girişimci bir işe başlarken, uzman olamayacakları çeşitli işlevlerin gerekliliği ile karşı karşıya kalır. Örneğin, toptan dağıtım hakkında bilinmesi gereken her şeyi biliyor olabilirler, ancak nasıl bir web sitesi oluşturacaklarına dair hiçbir fikirleri olmayabilir.

Çoğu şirket çok sınırlı fonlarla kurulduğundan, birçok girişimci bilgi boşluklarını doldurmak için danışmanlık hizmetlerine ödeme yapmak için para ayırmaya isteksizdir. Örneğin, birçoğu mevcut birçok şablondan bir web sitesi oluşturur. Hatta bazıları ücretsiz.

Şirketin web sitesi söz konusu olduğunda, mevcut şablonların kullanımının yanlış bir ekonomi olduğunu hissediyorum. Web sitesi bir çevrimiçi arama kartı işlevi görür ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Site ziyaretçileri için daha önce gördükleri bir formatı görmek size kötü yansıyabilir.

Girişimcinin kaliteli bir web sitesi geliştirmek için yeterince yetkin hale gelmesi için gereken süre, ürün bilgisi, operasyonlar ve yönetim ile ilgili işlevlere yönelmekten zaman alır. Bir web sitesi geliştirme şirketi ile sözleşme yapmak çözüm olabilir.

Web siteleri fark edilmek için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sürecinden geçmelidir. SEO’nun amacı, web sitenizin bir aramada üst sıralarda yer alma şansını artırmaktır. Bunu yapmak için mekanizma karmaşık ve dinamiktir. Bu da genellikle işletme sahibinin kapasitesini aşan çok özel bir işlevdir.

Girişimcilik Bilgi Hizmetleri başlığı altında, şirketi en iyi şekilde tanıtacak fonksiyonlar bulunmaktadır. Web sitesi ve SEO örneklerine ek olarak, bunlar İş Stratejisi Planlama ve İş Değerleme Hizmetlerini içerebilir.

Girişimcilik Bilgi Hizmetleri, başarılı bir girişimci olmak için bilinmesi gerekenleri kapsayan zengin bir terimdir. Ancak bilgi dışında dikkate alınması gereken başka konular da vardır. Doğru mizaca sahip misin? Riske karşı yeterince toleransınız var mı? Başarılı olmak için fonları elde edebilir misiniz?

Son deneyimim, serbest meslek sahipleri için ticari hizmetlerin maliyetinin düştüğü yönünde. Sebeplerden biri, Hintli danışmanlardan gelen hizmetlerin kalitesi ve ekonomisidir. Hindistan’daki iki firmayla yaşadığım deneyim olumlu oldu. Bu sadece benim deneyimim ve sizinki çok farklı olabilir, ancak önemli miktarda web sitesi tasarımım yaklaşık 4.000$’a ve SEO’yu yaklaşık 2.000$’a aldım.

Tepkiniz, başlangıç ​​​​masraflarınıza 6.000 $ eklemenin yasak olduğu olabilir, ancak bunu çiftçilik yaparak girişimcinin kârlılığa daha hızlı bir yol bulması gerekir.

Source by John Vinturella

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top