İnternetten Para Kazanma

Evde Kurgu-Montaj Yaparak Para Kazanmak 2022

Evde ek iş birliği ve bir geliri olan söz. Evde kurgu ve montaj yaparak güzel para kazanabilirsiniz. İstanbul’un bu iş sayesinde çok büyük bölümünde bulunan para birimlerinde bulunuyor. Artık para kazanabilmek için illa İstanbul’da olmanız gerekmemektedir.

İnsanlar internet üzerinden veya evde iş ile uğraşarak para kazanmanın araştırmalarını yapıyorlar. Pek bilinmeyen ve ek gelir kazandıran bir söz söz için. Bu işi ek iş olarak değil, gerçek iş olarak yapanlar da bulunuyor. Bu insanlar evlerinde 5-10 bin TL kazanıyorlar. Ancak bu kadar çok para kazanan insanlar, artık bu alanda uzman olan ve sürekli iş alan insanlardır.

Kurgu ve Montaj Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

evde kurgulamak para kazanmak

# İnternette veya televizyonda veya herhangi bir bölümdeki tüm videolar aslında bir tarafından yapılmaktadır. Örneğin bir dizi veya bir reklam çekilecek zaman, çekimler sonra bu video parçalarını birleştirmeleri için kurgulama yapabilen birisine verilir.

# Bunun yanında sıra kısa film veya kısa tanıtım videoları çekicirenlerde çalışmakta bulunuyor. Bu araçlarda internet üzerinden ulaşılmak üzere, teslim edilmek üzere teslim edilmek üzere geçirilmek üzere. 5 adet eğlence amaçlı bir videonun kurgusu için 200 TL gibi alanlar bulunuyor. Yeni mekanlarda bile dükkanlarının tanıtımları hakkında sürekli olarak videolar ve kurgularını yaptırıyor. Şu anda bile bir çok insan videolarına can atmak için insanları arıyorlar.

#Öğrenci kitaplarının kurgusu internet üzerinden ulaşılabilecek bir kurguya dayalı dünyalar kadar para ödüyorlar. Ödevlerinin kurgusunun yapımının adına 300 TL ödeyenler bile bulunuyor. Bu sayede evde bu işi kişileştirenler 200-300 TL çok rahat kazanabiliyorlar.

# Bu gelişme yolunda ilerlemek isteyen özel ders de talep. Sadece özel ders vererek çok fazla para kazanan insanlar bulunuyor. Özet olarak bu şekilde para kazandığının mantığını anlattık.

Kimler Kurgu ve Montaj Yapabilir mi?

evde montaj yapmak

# İsteyen herkes ve yaştan herkesin işi ile para kazanabilir. Ancak para kazanabilmek için kurulum programlarında olması gerektiği gibi olması gerekiyor. İnternetten videoları izleyebilirsiniz. Pratikte alışveriş merkezlerinden sonra pratikte özel dersler.

# Daha çok para kazanmayı isteyenler bu alanda gerçekten iyi olması gerekiyor. Birleştirmeden başlamazlarınızı boyutlandırmanız gerekir. Rakiplerinizden daha iyi tercih tercih oranlarınız o kadar artacaktır. Her yaştan insanda ama insan bu işlerle uğraştıkça bu alanda daha da profesyonelleşiyor. yolcuların içinde bulunan kişilerdir. Siz de işe başlarsanız genç yaştayken bu iyi para kazanabilirsiniz.

Kurgu ve Montaj İşinden Para Kazanmak İçin İzlemeniz Gereken Adımlar

1. Adım ✔ Kurgu Programlarını İyi Derecede Öğrenmek Gerekiyor

Kurgu programlarını çok iyi bilmeden bu iş olmaz. Bu önceliğimizi plan programlarını iyi planlanmalıdır. Tavsiyem herhangi bir kursa programı bu programlarını öğrenmenizi sağlar. Ancak ben kursa gidişata devam etmem. Yinelenen ki en iyi program şekli, birebir ders almadır. Şimdi sizin için öğrenmeniz gereken programlardan ve işlevinden yararlanmak.

1) Adobe Premier

Kurgu denildiği zaman akla ilk gelen programdır. Kurgu iş ilanları en çok aranılanden birisi bu programı bilmektir. Kurgucu olmak istiyorum diyorsanız bu programı bilmeden bu iş olmaz diyebiliriz. Programların olarak bu programı.

Windows’ta ve Mac bilgisayarlarda çalışabilen bir programdır. Tüm Adobe programlarıyla uyumlu şekilde çalışabilir. Bu programlarını burada kullanabilirsiniz. Bunun için tüm dünyayı düşünmek bu programı ile yapabiliyorsunuz.

2) Son Kesim

Apple tarafından kurulmuş olan bir kurgu ve montaj programıdır. Kurgu oğlu artık kullanılmayan. Özellikle Mac bilgisayarlarda çok fazla tercih ediliyor.

Final Cut, daha çok sinema ve film sektöründe hizmet vermektedir. Dizilerde veya filmlerde kullanılan kurgulara uygun bir programdır. Bu program bilgisinde fırsat işlerinde aranıyor. Bu artan bu programdate fayda var.

3) Edius

Grass Valley şirketi kurulumu bir kurgu ve montaj programıdır. Daha çok televizyondan yararlanmaktan bir kurgu programıdır. En çok tercih edilen programların başında oldukları. Mutlaka bu ihtiyacı olan bir şey. Özellikle televizyonlara yönelik iş isteyenler bu program öğrenmeli.

4) Sony vegas

Sektörün ilk programlarından. Son tekniklerden pek fazla kullanılmasa da eski kurgucular hala bu kullanıcılarlar. Yeni yeni programların çıkmasından dolayı eski programların pabucu dama atılıyor.

Efektler tarafından büyük başarı sağlamakta olan program, hala hayalperest tarafından tercih edilmektedir.

5) Hırslı

En eski programlardan. Vegas’dan daha eski bir programdır. 80’li bölümden itibaren giriş yerleştirme. İlk videolar veya filmler bu program ile kurgulanmıştır. Ancak çok eski olmaktan şu sıralarda pek tercihedilmiyor. Bu programı profesyonel şekilde öğrenmenizi ve bu program için çok zaman harcamanızı tavsiye etmem. Ancak temel eğitimde fayda sağlayacaktır.

2. Adım ✔ İyi Bir Kurgucu Nasıl Olunur Bilmez Gerekiyor

Her açıdan iyi katkı sağlamak için gerekli olan bu gibi de en iyi olmaktan olması gerekiyor.

İlk kural: Programları iyi derecede olabilir

Olmazsa arkadaşlar. En iyi kurgucu, en çok program bilen ve bu programları gerçekten iyi bilen kişidir. Eğer kişilerden iyi durumdaysanız, en iyi siz olamazsınız. programlar bu programlar öyle basit programlar değil. Öğrenilecek bir çok özellikte bulunuyor ve herkes bu özellikleri biliyor olmayabiliyor.

İkinci: verilen kurallar doğru yapılması gerekiyor

Sizin için bir video parçası ve bu parçaları güzel şekilde birleştirmeniz istenildi. Videoyu kendi zevkinize göre kurgulamamanız gerekiyor. İşi için istenen şekilde yapılırsa yapılır. Sonuç olarak işi vereni mutlu olmak gerekiyor.

Üçüncü kural: İşi zamanında teslim etmek

Video gibi basit işlemler zaten kısa sürede halledebilirsiniz. Müşterinize hemen teslim edilebilir sorun değil. Ama büyük işler yaparsanız bir dizi kurgusu yapılacak kullanımı size verilen süre boyunca bu işi teslim etmek gerecek. Diziler olarak günlük olarak yayımladığından dolayı o hafta içinde anlatılanlarla günlük olarak anlatılır.

Dördüncü kural: Her zaman geliştirin

Gelişime açık olun. Programı atmanızı sanıp, izleyicilerden bakmazlık yapmayın. Programları ne kadar geniş kapsamlı olabilirseniz o kadar faydalı olacaktır. Bu ileri eğitimde çalışın.

3. Adım ✔ Bilgisayar Başında Vakit Geçirmeye Hazırlıklı Olun

evde kurgu yapmak

Kurgu tamamlama olarak hayata bağlanarak. Bazı insanlar bilgisayar başında fazla duramazlar. rahatsız olabilir. Siz de böyle bir tür bir ürün varsa, bu işi yapamayacaksınız.

Kurgucular, bilgisayar eğitimlerini beklerler. Bazı kurgular 10 saat sürebiliyor. Bu insanlar üzerinden 10 saat başında durabiliyor. Tabi ki de aralıksız şekilde değil ama sonuç olarak duruyorlar.

4. Adım ✔ Kurgu Yaptırmak İsteyen İnsanlara Nasıl Ulaşabilirim?

hayal kurmak para kazanmak

Her cihazdan sonra artık tasarlanmak üzeretenten sonra tek bir şey kalıyor, o da kurgulanan işlere yönelik tasarlanır. Müşterilere yönelik ilgili forum sitelerini takip edin.

Şahsınıza ait olan sosyal medya hesaplarınızın açıklamaları için “Ücret montajı ve montajı yapılır” gibi anlatılır. Bunun için sıradaki link üzerinden satılık hayalcu iş ilanlarına ulaşılabiliyor.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top