Bayilik Veren Firmalar

Baydöner Bayilik Şartları Neler? 2022

Baydöner bayilik neler var? Baydöner’in bayiliğini için yapacaklar yapmak gerekiyor merak eden bu yazımızları yapmaları gerektiklerini ile birlikte olarak öğrenebilecek.

Döner dükkanında gezerken onun zamanını görmüştür. Döner eğlendiren darı olarak sıcak bakıyoruz. Sulu yemekler yerine dönersiniz Türk halkına zamanla daha iyi hale gelirsiniz. Bunun üzerine varan girişimciler ise döner başlıklı ve isimlendirilmiş olan Baydöner gibi isimlerin adları küçük olanlardır.

Baydöner Hakkında

İlk olarak İzmir’de hizmete dönüştürmek bu şirket şu anda hizmetin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bugüne kadar çok sayıda ödüle sahip olunabilecek. Aldığı kızdırılmış şekildedir:

  • 2014 yılının yemini
  • Avrupa iş 2014/2015
  • AVM yatırımları derneği (AYD) En beğenilen restoran kahvaltısı 2015
  • Altın marka maçı 2015

Baydöner, 2019 yılıyla birlikte Türkiye ile birlikte Azerbaycan’da, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin’de ve Irak’ta olmak üzere 120’den fazla ürün ile hizmet vermektedir. Şirket vizyonu olarak “Türkiye’de olduğu gibi olmak” markasının markasıdır. cümlesini belirtti.

Baydöner Bayilik Alma Şartları Neler?

Şirket adı itibarı itibarı ile satın alınmak istenmektedir. Talep istekleri yanı sıra size hazırda müşteri kitlesi sunuyor. Uzunn kitaplarından beri adını duyuran bu şirket hazırda müşteri kitlesi oluşturmuş.

Türkiye’nin ve dünya çapında hizmet uygulama bu şirkette, bayilik satın almakta ilerlemeyi planlayacaktır. Bayilik başvurularını titizlik ile en uygun şekilde uygun hale getirin.

şu şekildedir:

  • Bayilik sözleşme süresi en az 10 yıl,
  • Franchise bedeli 50 bin dolar +KDV,
  • Restoran açma bedeli 250 bin dolar +KDV,
  • Restoranın elden gelirden aylık %2 reklam ödemesi ve %5 sabit isim hakkı ödemesi,
  • Restoranın bulunduğu yerin yeri sunmuş olarak yerleştirilecek olan Baydöner tarafından incelenecek. Eğer uygun görmezlerse iş birliği yapılmaz. Restoranı açmayı yerin işlek bir yer olması gerekiyor.

Baydöner Bayilik Bedeli Ne Kadar?

Görüntüleme da halindeki bahsetmiş bu bölümden başlıklar altında değinmek. Çünkü çok fazla merak edilen ve araştırılan bu konu hakkında kaçmamalı bu işi araştıran bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalıdır.

Baydöner’in ilk baştaki adı hakkı olarak amaçlanan ücretler 50 bin dolar + KDV şeklindedir. Bu sadece isim hakkı adına en adına talep edilen ücrettir. Restoran eğitim alanında bu alanda kullanılıyor. Restoran açma işlemi için ödeyeceğiniz bu işlemlerden ayrı tutulmaktadır.

Baydöner Bayilik İçin İletişim Bilgileri

Firmanın Genel Müdürü Bülent Polat Bey’dir. Bayi için Polat Bey ile görüşmeler yapılıyor. Polat Bey’e mailden veya telefondan yol.

Telefon numarası: 0 232 4644235

Mail: bulent.polat@baydoner.com

şirket adresi bilgileri

Merkez Ofis

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41

Bağımsız Bölüm K:20 No:17

megapol kulesi

Bayraklı / İZMİR Tel: 0 232 4644235

Faks: 0 232 4644236 E-posta: info@baydoner.com – miy@baydoner.com

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top