Yurtdışında İş Bulmak

Almanya’da Ne İş Yapılır? 2022

Almanya’da ne iş yapılması için talep etmek için fikir tavsiyelerimiz olacaktır. Başka bir iş kurmayı tüketmek, hangi işi kuracağınıza önce gidecektir. Karar verme ise, ne kadar çok fikriysen için o kadar faydalı olacaktır ve en sonunda için doğru olanı seçebilirsin. Almanya’da ne iş yapmak diye araştıran arkadaşlar, size güzel hazırladık!

Türkiye’deki girişimciler dünyaya açılmayacak durumdayız. ilk olarak Almanya’nın gidişatı. Gerek Alman hümetinin girişimcilere yönelik olsun, okumadan Almanya’da çok fazla Türk bu konuda Türk vatandaşlarından gönüllerinden dolayı tercih edebiliyor.

Sözü hiç yükseltmeden Almanya’da ne iş kurulur? Almanya’da yapılacak meslekler neler diye fikirlerimizi küçüklükten başlıyoruz.

1. Döner Dükkanı Açmak

döner dükkan açmak

Almanya’da Türklerin çok tercihli işlerinden biri döner dükkana tıktır. Almanlar döner satın alma pekler ve hatta pek de desek doğru olur. Almanya’da göreceğiniz dönercilerin çoğu Türktür. Almanya’da çok fazla Türk bulunuyor.

2. Kuaför Açmak

kuaför açılış

İster kadın kuaförü ister erkek kuaförü. Yeter ki senden. Çünkü bu işler de iyi para kazandıracaktır. Özellikle Türk müşterinizi çekmenin yolunu bulursanız, hem Türk müşteriniz olur hem de Alman kullanıcıları ile iyi bir para kazanmaya alışmış olursunuz.

3. Yedek Parça Dükkanı

yedek parça dükkanları açılış

Almanya’nın en iyi ekonomilerinden birisine sahip. Elektronik olarak bir çok araç satabildiğinden dolayı tarımı çok güçlü. Bu karmaşık elektronik eşyaların kullanımı çok fazla yeni bir iş alanında ortaya çıkıyor. İster telefon yedek parçaları satın almak ister otomobil yedek parçaları satın almak. herhangi bir şeyler satılabilecek potansiyelde olacak. Almanya’daki elektronik eşya çok eşya ve herhangi bir oyuncak parça satın almayanlar.

4. Araba Tamir Dükkanı

araba tamircisi dükkanları

Audi, Wolksvagen, Skoda vb. bir çok araba markasının sahibi’dır. Almanya’da hemen hemen herkeste otomobilleri görebilirsiniz. Almanya’daki otomobilleri veya satın alımlarından dolayı herhangi bir Audi en ucuz fiyata’da satılmaktadır. Bu artan çok fazla araç gösteriyor, makine işi işi de iyi para kazandırıyor.

5. Araba Yıkama Dükkanı

araba yıkama dükkanı açmak

Yine çok fazla araç olmaktan çıkmaktan ortaya çıkan bir meslekte araba yıkama dükkanıdır. Sitede söz dükkan gibi ülke genelinde çok fazla araçtan olduğundan, araba yağma dükkanları da para kazandırmaktadır. Türkiye’de toplamda 22 milyon araç bulunurken, Almanya’da 45 milyon araç bulunmaktadır. Nüfus olarak birbirine benzeyen.

6. Kafe Açmak

kafe açılışı

Almanya’da cafe açma isteyenlerin olması gereken en büyük şey rekabetin çok fazla olması. Güzel ortamda rekabet çok fazla. Bu iş için bütçenin biraz fazla olması gerekiyor. Ancak para kazandırılacaktır. Tabi cafenin başarılı olması için dikkat edilmesi gereken bir faktör bulunuyor. Cafenin konumu, dizaynı vb. şeyler para kazanmanızda direkt olarak etkendir.

7. Evcil Hayvan Dükkanı

evcil hayvan dükkanı dükkanları

Almanlar evlerinde veya bahçelerinde hayvan beslemeyi çok sevenler. Bu Artan pet shoplar iyi para kazanıyorlar. rekabet ise çok fazla değil. Kuracağınız pet shopta çok önemli. ilgilenecek olan ürünler üretmek. Dükkanınızın dış cephesi de çok değerlidir. çekicin çekici görünmeli.

8. Giyim Dükkanı Açmak

giyim mağazaları açık

Almanlar giyimlerine dikkat ederler. Ucuzdan ürün satın alma bir giyim firmasıyla anlaşarak, kendi satış mağazanızda satabilirsiniz. Dükkanınıza özel internet sayfası ve instagram sayfasındaki, ürünlerinizin daha çok tasarımınızı sağlayabilirsiniz.

9. Otopark Açmak

otopark açmak

Yukarılarda söz gibi çok fazla görünümden görünümden hemen tümdir. Tabi bunun için büyük sermaye gerekiyor. Satın alacağınız veya kiralayacağınız yerin büyük olması şartı. Yer büyükken da yükselişte.

10. Kitap Dükkanı Açmak

kitap dükkanları açmak

Almanlar kitap severler. Kitap dükkanları güzel bir fikir olabilir. Tabiki kitabının nerede olduğu iyi araştırmanız gerekiyor. Dükkanınızın tanıtımını medyadan yapın da bir yapılması sosyal maddedir.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top