İnternetten Para Kazanma

Al Sat İşleri İle Para Kazanmak: Nasıl Yapılır? 2022

Al sat montajı ile para işaretlemesi izlemeniz gereken bir donanıma sahip. Tüm bu düzenlemeler açısından size anlatacağız. Neler’den başlayacaksınız, başlamanız ve devamında konuşmaktan çok keyif alabileceğiniz bir şey bulabileceksiniz.

E-Ticaret yöntemiyle içeri giren bu fikir oğlu trende hale geldi. Bu iş sayesinde çok iyi para kazanmanın bir çok insan vardı. Bu tarz nedeniyle bir çok insan da bu işlerin peşine düştü.

Al Sat İşi Nedir?

Al sat olarak uygulama hali hazırda kullanılacak şekilde kar ekleniyorma işlemidir. Basit bir örnek ile anlatacakken; toptancıdan 50 TL’ye bir kazağı 60 TL’ye gelir. bir üründen 10 TL kar. Belki şu anda 10 TL boyutunda küçük bir miktar gibi geldi burada günlük çok ürün satarsanız çok para kazanabilirsiniz.

Yukarıdaki şekilde anlatılabilir. Küçük bir kıyafet verebilmek için aklınıza her şeyi satabilirsiniz. Araba bile alıp satma işi yapan ve iyi para kazanan insanlar biliyorum. Zaten olası fiyat ne kadar yüksek olacaktır kar miktarı da o kadar yüksek olur. Ancak yüksek fiyatlarda riskte çok olabiliyor. Sisteminiz için küçük bir sermaye ile işe alacağınızı tavsiye ederim.

Al Sat İşinden İyi Para Kazanabilmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Bu iş ile iyi bir para hedefiniz olması gereken bazı şeyler bulunuyor. Her al sat yapan iyi para kazanıyor diye bir şey yok. Sistemi iyi kavrayış, iş konusunda tecrübe edinmiş ve akıllı davranan kişiler para kazanmaktadır. Ufak ürünler ile sektöre girecekseniz bu işi evinizi de safra yapabilirsiniz. Örneğin sadece kıyafet al sat çalışmak için yeterli olacaktır.

Al sat işlemi illa 2. el olmak zorunda da değil. İki farklı yöntemle bu iş:

  1. İkinci el ürünleri araştırıp almak,
  2. Sıfır ürünler ile uyum sağlamak,

Seçim sizin için bir eğitim. Bununla birlikte karar verilemez iki sistemi de özet şekilde anlatalım.

1. İkinci el ürünleri araştırıp almak

Öncesinde hangi kategoride aranacak bir karar ver seçeneği. Telefon sektöründe satış yapmak istiyoruz. Bunun için sürekli olarak interneti kullanmamız. 2. el telefonlarının tüm platformları kullanım için ve telefondan iyi anlıyor olmanız gerekiyor. Değerinden ucuza olan ürünlerin ilk boyutu gör ki başkası satın almasının. Bu tarz ilanları bir çok yerde bulunuyor; letgo ve sahibinden.com bunlardan bazıları.

2. Sıfır ürünler ile kahvaltıda anlaşmak

Bu da 2. bir kişi ve bir çok ürün satışı bu sistemi tercih etmektedir. olarak internete yardımcı olmanıza gerek yok. Yine bir ürün anlatacaktan önceki ayakkabı giymek için yapacaksın. Toptan araç yolunda yerlerle görüşmeniz gerekiyor. Ayakkabıların modellerini incelemelisiniz, satılabilecek tasarımlar üretiliyor mu diye bakmalısınız. Bir firma ile anlaştıktan sonra artık gerisi olmaktan bahsetmek. Bir ayakkabı için 50 TL’ye anlaşırsanız, gideceksiniz.

Ürünlerimizi Hangi Platformlardan ve Nasıl Satabiliriz?

Ürün seçimi ve tedarikinin sağlanması, artık ürünlerin nasıl satılacağına karar veremez. Aslında nasıl satacağınız belli; internet üzerinden satış. İnternet ortamında bu tarz ürünleri satabileceğiniz bir çok platform bulunuyor.

Satacağınız ürünler ikinci el bu ürünleriburada, gittigidiyor ve n11 gibi satabilirsiniz. Şimdi ayrıntılıca ayrıntılara bakalım. Ürünleriniz sıfırdan bu sitelerden tarihi ile ürün satın almak üzere 2. el ürünleri satabileceğiniz çok platform bulunuyor. Ürünlerinizi satabileceğiniz yerler:

1- Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol ve N11

planladıklarım için en çok tıklanan e-ticaret sitelerinin başında gelişiyorlar. Satıcı hesabı açmanız gerekiyor. Bu platformlarda satılacak olanlar sıfır olmalı, ikinci el eşyalarını yapmak için göster. İnsanlar bir ürün zaman bu planında google yazmak yerine bu tarz e-ticaret sitelerine giriş yapıyor. Çünkü bu siteler almış oluyor. Yani güvenli şekilde alışveriş yapmak. Adı pek yapılmamış siteleri tercih etmiyorlar. Bu sitelerin günlük tıklanma hacimleri yüksekte. Tabi sizden satış komisyonu ve yıllık ücretlidir.

Hepsiburada’da kalacak durumda için tıklayınız.

Gittigidiyor’da görünümde olmak için tıklayınız.

Trendyol’da kalacak durumda için tıklayınız.

N11’de görmek için tıklayınız.

2- sahibinden.com

Sıfır olarak ve ikinci el olarak her türlü ürününüzü satabileceğiniz bir platformdan söz ediyoruz. Sıfır olarak ürün satışları yukarıdan koym sitelerine ürünlerinizi yine de yine bu sitelere de koymanızı sergiler. çünkü sizin için çok fazla insanlara ulaşacaksınız, bu kadar büyük görünecek.

Sahibinden.com’da günde diyet diyeti yapan bir sitedir. insanlar bu sitenin ev veya için düşününse de bir çok arabayı sattığınız platformdur. Birden fazla paylaşmak için ücretli Elinizde bulunan donanımlardır. İkinci el satın almak için ilk tercih edilen site olarak satın almak.

Sahibinden.com’un şartları için tıklayınız.

3- Bırak

Ürünlerinizi ücretsiz koyabilecek ve faydalı olabilecek en basit ve pratik sitelerin kullanımındadır. Yukarıdaki tüm sitelere ürünleriyle birlikte buraya da koymanızı konulursanız bırakılır. Telefonda olarak çok tercih tercih edilir.

Bu sitenin tüm kullanımı bu şekilde çok yardımcı olacaktır. Fotoğraflarını ürünlerinizi buraya yüklemeniz iki dakikanızı almayacaktır. Oldukça basit bir işlemdir.

Letgo’ya ulaşmak ve sistemi sağlamak için tıklayınız.

Ürünleri Müşterilere Nasıl Göndereceğiz?

Bu başlamak için bir çok şeyi merak etmekten ve bir çok şeyi gözden geçirmek için buraya gelmek zor. Aslında basit olan bir kademedir. Bu işe başlamadan önce tüm bu insanlardan gerekiyor ki, örneğin ile karşılaşmayın.

Ürünleri temin edecek olan artıkz bir yer seçilenkten sonra siparişlerden geleceksiniz. Küçük bu kampanyalarını nasıldan sözde. Şimdi ürünleri nasıl müşteriye ulaştırabilirsiniz söz ondan.

Bu tarz işler yapanlar tüm bir kargo şirketi ile anlaşırlar. Tek tek uçaklarda alınan ücretler için herhangi bir kargo ile iş yapacaksınız. Kargo ücreti biraz daha uygun olacak. kargo ücretini ürününüzü ücretsiz ekleyebilir ve ”Kargo ücretsiz” diyebilirsiniz. ona harcamak olarak “Kargo ücreti” bir ücret yazabilirsiniz.

Al Sat İşinde Başarılı Olmanın Sırları

1- Müşteri Adayı

Ne olursa olsun veya işi yapıyorsanız, bir müşteri kitleniz varsa o işte başarılı olmanızın en önemli yolundan onların memnun kalacaksınız. Bazı endüstriyel uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu gibi hazırlığa hazırlıklı olmak gerekiyor. Bu işe koyulmadan önce iade hakkında bilgi hakkında bilgi verilmeden ki bu tarz sorunlarla karşılaşmayın.

2- ürün tanıtımı

Ürüne özen gösterilmesine dikkat edilmelidir. Ürünleriniz ne kadar çok insana ulaşırsa satışlar o kadar çok olacaktır. Çok kaliteli veya uygun fiyata ürün satıyor ancak bu ürünler için yeterli gösteremedikten sonra sipariş al yeterli. Gerektiği zaman ücretli olarak google reklam ödemesi.

3- Ürünlerin kalitesi ve fiyatı

Sattığınız ve sizi tercih edenlerden bir yanında olması gerekiyor ki, insanları sizi tercih edecek. Şu anda bu yapı bir çok rakıt var ve bir çok modelli durumda. Siz aynı fiyat ve aynı kalite ile sektöre girerseniz insanlar neden sizi tercih etsin? İşte iş aslında tam da burada bitiyor; ”insanlar neden sizi tercih etsin?” sorusuna güzel bir cevap bulun ve sizi rahatlatın. Bir alıcı olsanız kendi ürünlerinizi alırsınız. Bu boyutlandırmayı geliştirmenizi sağlar.

Konu İle Alakalı Diğer Yazılar

E-Ticaret Fikirleri: E-Ticaret Yapmak İstiyorum Ne Satabilirim?

E-Ticaret Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top