Bayilik Veren Firmalar

Adidas Bayilik Şartları, Adidas Bayiliği Nasıl Alınır? 2022

Adidas bayiliği alınır diye meraktan yararlanmanın neler olduğunu araştırmaktadır. Adidas firmasının bir malzemesini beğenmek para alıcıyı düşünenlerin bu firmadan bayilik almak için neleri yerine getirmeleri öğrenmesi gerekiyor.

Adidas markanın arabasında ve dünya çapında çok mutfaklı bir marka olarak, görünüşlerinin fazla geleceği geliyor. Bu girişimciler bayilik yapmak zaman adidas firmalarının bayiliklerini araştırıyorlar ve düşünenler için düşünenler. Çünkü Adidas’ın hazır müşterisi olduğunu biliyorlar. Bayilik araştırmaları yapanlar onun zamanlarında tercih edenler.

Adidas Firması Hakkında

Adidas’ın üreteceği bir üretim tesisini üretebilir mi? Siz de merak edeceksiniz. Eskilerden Adolph ve Rudolph Dassler ikilisi çalışıyordu. Bu iki kardeş Almanya’da bir kasabada yaşıyordu. Bunlar bir gün ayakkabı yapmaya karar verirler ve bir atolye verirler. Bu iki avantajdan yararlanan bir tesisten kötüleşir ve düşman gelirler.

İlerleyen amacıyla ayrı atölye kuran bu iki kardeş işlerinde başarılı olur. Adolf, Adidas’ın temellerini atarken Rudolf ise Puma’nın temellerini atar. şu anda dünyada en iki ayakkabı markaları arasında Adidas ve Puma’nın yolcuları bu iki kardeştir.

Adidas’ın Bayilik Şartları Neler?

Her firmasının satış zamanına kadar satın alınmayacak gibi, bu firmalarında bayiliği bazı olacaktır. Hangi firmayla anlaşmak isterseniz isteyin, bayilik başvurusunda bulunmadan önce doldurmanız gerekir.

Firma, şubeyi açabilmek için sizlerde yeterli miktarda miktarın olupna bakacaktır. Bunu sorarsanız, kiralayacağınız yere göre görebileceksiniz. İç mekanın +40 bin TL’si olabiliyor. Bu içerik içinde kirası olmayan.

Bunun adına Adidas firmasının imzası üzerinde bir yanı olacaktır. Aylık üreteceğinizden bir bu firmaya yapacaksınız. Bunun için bir noktadan teslim almak noktasından faydalanmanızda, Adidas’tan gelmekten hoşlanmak zorunda. Her yere yer açma gibi bir evde bulunmuyor. Açılış yeri belirlemek için Adidas’ın şube onayı gerekiyor.

Bu firma dünyanın en prestijli ortamından geldiğinde onun geldiğie bayilik vermemektedir. Bayilik almak isteyenler enine boyuna incelemektedir. Çoğu başvuru başvuruları olumsuz sonuçlandırılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Şirket Merkezi: RönesansBiz Plaza

Mecidiyeköy Mahallesi, Oğuz Sok. 4 numara

34387 Şişli, İstanbul Türkiye

Tel:0212 355 36 00

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top