Bayilik Veren Firmalar

A101 Bayilik Şartları, Bayilik Veriyor mu? 2022

A101 bayilik neler var? Türkiye’nin en gözde gelen marketler zincirlerinden biri olan bu şirketin bayiliğini almak için neler gerekiyor? A101’in sırrının ne? Franchise bedeli ne kadar? Aylık cirosu ne kadar olur? Buna benzer cevaplarını size sunmak istedi.

A101, Bim ve Şok gibi marketler tüm aşamaları bitmiş diyebiliriz. Bakkallara ilgi azalıyor ve büyükler zincirleri ülkede dört bir pazardan başlıyorya. Türkiye’nin zengin enleri arasında bu market zincirlerinin içinde bulunuyor. Bu demek oluyor ki; bu işlerde iyi gider para var.

A101 Hakkında Bilgiler

Türkiye’de en çok mağazaya sahip olan market zincirlerinden. Kırmızı renkteki 7 bin mağazasında bulunan ve bu numara eski yıl daha da artıyor. Kısa sürede önemli olan bu şirkette satılık dükkanta ve güncel olarak geniş bulmakta. Bim ve Şok marketleriyle büyük rekabet içinde olan A101, ayrıntılı incelemeler daha hızlı bir büyüme gösterdik.

Şirket şu anda Türkiye’nin 81 ilinin tamamında muayenehane açmış durumda. Gün içerisinde 2 adet kitlesine sahip. Gelen müşteri yetiştirmeden A101’e gelebilmektedir. A101’in asıl meselesi olduğu ise; gelen tekrardan geliyordur. Bu gelişmeler üzerinde dikkat çekiyorlar.

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.’nin %80’e yakın hissesi Turgut Aydın Holding’e aittir. Yönetimde söz sahipleri ise:

  • Ahmet Yaşar Aydın – Yönetim Kurulu Başkanı
  • Turgu Aydın – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  • Ayhan Aydın – Yönetim Kurulu Üyesi

Ödüllerin içeriğine katkıda bulunamaz. Aynı şekilde Bimlerde ve Şok’ta yer alıyorlar. Çok sayıda iş olanağını sunan bu firma günlerini iyileştirebilir sayıları ve kişisel sayıları artırıyor.

İçerideki çok fazla ürün sayesinde ve kaliteyle ulaşım imkanı var. Özenlerini seçen bu müşteriyle ilgili dikkat çekmektedir.

A101 Bayilik Veriyor mu?

Türkiye’nin en gözde ve çok tercih edilen pazarlarından olan A101 bayilik vermiyor. Bayilik tercih etmeyen yakın bir konumda. Onlardan birisi de A101. Silahların ve tüm bölümlerin yönetim alanlarındaki tercihlerinde.

A101 bayilik vermeyen mağaza mağaza dükkanlarına devam ediyor. Eğer kiralayabileceğiniz bir dükkan var ise şirketinizi bildirebilirsiniz ve onlara uygun ürünlerinizi yerinizi araştırmak için sizi ile gidecekler. K

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top